Hakkımızda

1989 yılında Kervan Elektronik olarak arıtma tesisleri otomasyonu ve deniz suyu arıtım sistemleri ile sektördeki faaliyetlerine başlamıştır.Firmamız; Türkiye'de ilk deniz suyu arıtma sistemi satışı ve ilk ultraviyole cihazlarının imalatını başlatarak sektöre öncülük etmiştir. 1994 yılında arıtma sistemleri için ekipman ve kimyasalların ithalatına başlayarak sektörde hizmet veren diğer firmalara ekipman temin eden distribütör ve dağıtıcı konumuna geçmiştir. 

1998 yılında İDEAL SU ARITIM SİSTEMLERİ SAN VE TİC LTD ŞTİ ŞİRKETİ kurulmuş ve en yeni teknolojileri müşterilerine ulaştırmada öncü firma olma özelliğini her zaman korumuştur.  Bünyesinde istihdam ettiği teknik kadrosu ile sektöründe;  MÜHENDİSLİK, PROJE ve İMALAT çalışmalarını titizlikle yürüten firmamız, Türkiye genelinde birçok projeye imza atmış ve referanslarına kazandırmıştır.

İDEAL SU ARITIM SİSTEMLERİ  ; Her kapasitede, Ters Osmoz, Su Yumuşatma, Su Filtrasyon, Sterilizasyon Sistemleri, Biyolojik ve Endüstriyel Atık su Tesisleri ve Atık su geri kazanım sistemleri için  dizayn, proje, mekanik elektrik imalat, otomasyon ve kurulumu, devreye alması gibi faaliyetleri yapmakta olup, işletmeye alınan tesislerin servis hizmetlerini vermektedir.

İDEAL SU ARITIM SİSTEMLERİ ; Endüstriyel Proseslerde; Su Hazırlama Ünitelerinde 30 yıllık tecrübe ile Tekstil, Gıda,Kimya, Ağaç, Plastik ve Enerji Santrallerinde ihtiyaç duyulan spesifikasyonlarda suyu temin edecek arıtma ünitelerinin proje taahhüt ve uygulamalarını yapmaktadır.